"TAJMLAJNA"

Čti časová osa iOpraveno

nÁŠ

2019 - Duben

Repasování iPhonů a jejich prodej

Repasovali jsme rozbité iPhony a začali je prodávat. Všechno šlo jako po másle a práce nás bavila.

2021 - Leden

Založili jsme sociální sítě

Rozhodli jsme se vyhnout sterotypu a založit sociální sítě, kde budeme ukazovat svojí práci a pomáhat lidem s Apple zařízeními. Pořád jsme se nejvíc věnovali opravám iPhonů.

2022 - Leden

Otevřena prodejna v Českcýh Budějovicích

Otevřeli jsme svojí první prodejnu, kde jsme se začali do hloubky věnovat příslušenství. Opravy upadali kvůli omezování oprav Applem.

2023 - Květen

Uzavřeli jsme prodejnu a oddechli si

Ze začátku jsme měli z prodejny radost, ale postupně nám odhalovala problémy offlinu. Různá úskalí, které nás vlastně jen brzdili, nám už lezli na nervy. Prodejnu jsme uzavřeli, prodělali spoustu peněz, ale získali jsme tu největší životní lekci.

2023 - Prosinec

Rok plný zvratů, ale za to ten nejlepší

Obsloužili jsme přes tisíc objednávek během vánočního blázince. Objednávky jsme vozili 3x denně na depo Zásilkovny. Většina objednávek byla doručena hned druhý den. 

NÁŠ

Start

2020 - Březen

Začal Covid-19 a nám už bylo jasno

Začal Covid a nám bylo jasný, že prodej iPhonů už nepůjde dělat jako do teď. Domluvili jsme se tedy na založení servisu, který bude bezkontaktní. Vymysleli název a vytvořili e-shop. Tehdy ještě na webnode.cz

2021 - Červen

Sociální sítě mají úspěch 10k sledujících

Sociální sítě nás vystřelili od vesmíru a my jsme konečně dosáhli 10 tisíc sledujících na Instagramu.

2023 - Březen

Začátek naší značky ochranných skel

Díky tomu, že jsme se servisu postupně přestávali věnovat a většina naší pozornosti přistála na příslušenství pro Apple. Získali jsme novou vášeň a vizi. Vytvořit TOP příslušenství pro Apple. Začali jsme tedy prodávat naše ochranná skla s aplikátorem. Skla sklidili obrovský úspěch a podařilo se nám prodat 10.000+ kusů.

2023 - Srpen

Postavili jsme se opět na nohy!

Vše jsme dali do pořádku a soustředili jsme se pouze na naší vlastní značku ochranných skel. Podařilo se nám rozšířit mezi velký počet nových zákazníků a objednávky denně rostly.

2024 - Leden

Spoustu novinek je již na cestě

Naše značka se rozrůstá a postupně přibývají kvalitní produkty do lineupu.

TÝM